Forum zakonu Sparta [Spart]

Forum zakonu Sparta [Spart]

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-08-19 01:58:58

Jonhy Brawo

Administrator

1278282
Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 117
Punktów :   

Rangi

Proponuję określić dokładnie warunki posiadania odpowiedniej rangi. Będzie to coś w stylu regulaminu ale nie będzie umieszczony w opisie zakonu. Wiem, że jest trochę podobny do tamtego ale trzeba bardziej go urozmaicić. Proszę was o pomoc w tworzeniu takiego "regulaminu" bo co 2 głowy to nie jedna . Prędzej czy później będziemy musieli stworzyć taki podział bo już powoli robi się chaos w naszym zakonie. Jeżeli dostanę wasze poparcie to regulamin wejdzie w życie od września. Jeżeli macie pomysły na dodanie jakiś elementów to proszę o propozycje.

Obywatel:
- rejestracja na forum zakonnym (http://zakonsparta.pun.pl) do 7 dni od dnia wstąpienia w szeregi zakonu
- aktywne uczestnictwo w grze (brak czerwonych kropek)

Hoplita:
- posiada konto na forum battleknight
- udział w co najmniej 1 wygranej wojnie
- w minimalnym stopniu angażuje się w losy zakonu np. pisze posty na forum
- rekrutacja nowego członka zakonu *

Spartan:
- bierze udział w co drugiej wojnie
- aktywnie udziela się na forum

elita 300:
- udział w każdej wojnie (co najmniej kilkanaście wygranych walk w każdej wojnie)
- pomaga słabszym graczom ( udziela wskazówek na temat gry )

* tutaj chcę wprowadzić nowy element. Jeżeli ludzie z rangą obywatel udzielają się w wojnach, piszą posty itd. to właściwie powinni od razu mieć rangę hoplita. Gdy tak będziemy robić to pewnego dnia nie będziemy mieć obywateli tylko samych hoplitów. Trzeba również pamiętać, że niektórzy postanawiają zakończyć grę więc może to nam jeszcze bardziej uszczuplić nasze szeregi. Jeżeli każdy hoplita rekrutuje nowego obywatela to będziemy mieli pod dostatkiem tych obydwóch (wraz z wliczeniem tych co postanawiają odejść). Dzięki temu nasz zakon będzie się ciągle rozwijał. Trochę dziwnie to napisałem ale chyba zrozumiecie o co mi chodzi.


http://img158.imageshack.us/img158/1303/modjp8.jpg

Offline

 

#2 2007-08-19 11:52:26

griffin

Użytkownik

9237834
Zarejestrowany: 2007-06-13
Posty: 68
Punktów :   

Re: Rangi

a ja powiem tak ... jezeli kazdy hoplita bedzie rekrutowal nowego obywatelo to sie zrobi tloczno , wiec trzeba uwazac na ilosc czlonkow... Chyba nie chcemy stac sie masowym zakonem... ;]


This is ten percent luck, twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure, fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name!

Offline

 

#3 2007-08-19 14:28:10

Jonhy Brawo

Administrator

1278282
Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 117
Punktów :   

Re: Rangi

Ale trzeba liczyć się z tym, że po wakacjach część może odejść (narazie mamy 4 czerwone kropy). Co prawda będziemy mieli dość ludzi ale przynajmniej tych co się interesują zakonem. Teraz aby zostać hoplitą wystarczyło wkleić trochę walk i tyle - ale wojny to nie wszystko. Tych którzy będą olewać sprawy zakonu od razu będziemy wyrzucać.


http://img158.imageshack.us/img158/1303/modjp8.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl